Rai Premium Tekirova
Menü
REZERVASYON SİZİ ARAYALIM WHATSAPP

Aktiviteler & Etkinlikler

Maksimum "Heyecan", Maksimum "Eğlence"


Rai Premium, eğlencenizi doruk noktasına çıkaracak ve tüm spor aktivitelerini uygulayabileceğiniz sınırsız imkanlar yaratmaktadır. Gününüzü dolu dolu yaşarken sayısız aktivitenin- karaoke, dans kursu, , dart, boccia, step, aerobik, su jimnastiği, masa tenisi, havalı tüfek - müziğin, dansın, muhteşem partilerin, akşam şovlarının ve canlı müzik gruplarının keyfine varacaksınız.

Eğlenceli Akşamlar

RAI Premium'da muazzam bir gösteri şöleniyle eğlenmeye, her gün farklılaşan konseptteki şovlarla büyülenmeye hazır olun.

Devamı

Partiler


Rai Premium'da gün boyu etkinlik ve spor sürüyor. Yeni şeyler denemeyi ve aktif olmayı seven misafirlerimiz, günün her saatinde farklı egzersizlere ulaşabiliyor. Mental ve fiziksel olarak sağlıklı hissedebilmek için bu egzersiz seanslarında yerinizi alın.


* White Party

* Pool Party

Günlük Aktiviteler

Rai Premium'da gün boyu etkinlik ve spor sürüyor. Yeni şeyler denemeyi ve aktif olmayı seven misafirlerimiz, günün her saatinde farklı egzersizlere ulaşabiliyor. Mental ve fiziksel olarak sağlıklı hissedebilmek için bu egzersiz seanslarında yerinizi alın.● Aqua GYM ● Beach volley ● Boccia game,
● Walter polo ● Pool game ● Air gun
● Bellly dance ● Corn hole game
● Kangoo jump ● Coctail game ● Dart game

Disco

Sahilde bulunan Disco alanımızda dj performansıyla en hit parçaların keyfini yaşayın.

Canlı Müzik

Haftada iki gün canlı müzik, üç gün dj performansı ile müzik şölenine davetlisiniz. Sahilde bulunan disco alanında, usta DJ'lerimizin müzik performanslarını kaçırmayın.

@raipremiumtekirova