Rai Premium Tekirova
Menü
REZERVASYON SİZİ ARAYALIM WHATSAPP

Spa Center

1000 m2 alanı, kapalı yüzme havuzu ve özel mimarisi ile Queen’s Park Spa Center’da özel bir spa deneyimi ile zihninizin ve bedeninizin yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Kapalı yüzme havuzlu özel dizaynlı ve rahat ortamıyla huzur sunan spa merkezimizde, sağlıklı bir beden ve güzelliğiniz için aradığınız herşey mevcuttur.

SPA & WELLNESS

Özel dizaynı ve ferah ortamıyla huzur ve sükunet sunan Spa merkezimizde, sağlıklı bir beden ve güzelliğiniz için ihtiyacınız olan tüm uygulamalara üst düzey hizmet kalitesiyle ulaşabileceksiniz.

Eşsiz bir SPA deneyimi...

Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra birbirinden farklı masajlar, çeşitli cilt ve vücut bakım hizmetlerinden yararlanabilir, buhar odası,ayurveda,tuz odası,tepidarium,kar çesmesi,sauna,Türk hamamı ve VIP hamamı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan zengin donanımlı fitness merkezimizde uzman eğitmenler eşliğinde pilates, jimnastik, aerobik, yoga ve step gibi sporlardan oluşan özel derslere katılabilir, aletli zayıflama ve sıkılaşma uygulamaları ile fit kalabilirsiniz.Fitness Merkezi

SPA Merkezimizin yanında bulunan geniş fitness merkezimizde, tatiliniz boyunca vücudunuzu şekillendirebilir, özel programlarla farklı spor deneyimleri yaşarken aktif ve canlı hissedebilirsiniz. Hareket etmenin sağlığımız üzerindeki pozitif etkilerini biliyoruz. Vücudu toksinlerden arındırmak, yağ oranımızı azaltmak, sağlıklı bir vücut için en gerekli unsurlar..

Devamı
@raipremiumtekirova