Rai Premium Tekirova
Menü
REZERVASYON SİZİ ARAYALIM WHATSAPP

Barlar

Benzersiz Bir Lezzet Şöleni!

Sevdiklerinizle beraber en özel ve unutulmaz anlara, bitmeyen sohbetlerinize, sizin için sunduğumuz çeşitli yerli & yabancı içkiler ve kokteyller eşlik etsin… Açık veya kapalı alanda kendine özel dekore edilmiş farklı barlarımız tatiliniz boyunca sizlerin hizmetinizde.
Rai Premium'un her zevke uygun farklı konseptteki barları, zengin içecek sunumları ve lezzetli aperatifleriyle tatilde geçireceğiniz her güne keyif katıyor.

Lobby Bar
Konforunuza yönelik dekore edilmiş Lobby Bar'ımız, geniş ve şık alanı ile Lobby'nin arka kısmında misafirlerini gün boyu özenli bir şekilde ağırlıyor.

Pool Bar
Havuz keyfi yaparken güneşin parlak ışıklarından bunalırsanız, içecekleriyle serinleyebileceğiniz Pool Pool Bar yanı başınızda.

Beach Bar
Sıcak kumsal, serin deniz ve parlak güneşin yanına içinizi soğutacak nefis içecekler yakışır! Denizin tadını çıkarırken minik bir içecek molası vermek isterseniz, Beach Bar yanı başınızda…

Aqua Bar
Aquapark'ta heyecana mola vermek isteyen misafirlerimiz için içecekleriyle serinleyebileceğiniz Aqua Pool Bar'da farklı içecek alternatifleri mevcut.

@raipremiumtekirova