Rai Premium Tekirova
Menü
REZERVASYON SİZİ ARAYALIM WHATSAPP

Aquapark

Toplam 4000 mt² Alanda 22 kaydırak ile 2000 kişilik kapasite !
500 Çocuk Kapasitesi , 1500 Yetişkin Kapasitesi ( 4 Body Slider ve 4 Botlu Kaydırak )

Yazın en serinlitici eğlencesi ile tatilinizi heyecanlandırın. 8 yetişkin 14 çocuklar için olan toplam 22 adet farklı su kaydırağı ile adrenalinin her çeşidini doyasıya yaşayın.

Sınırsız Eğlencenin Adresi

Yetişkinler İçin: 
Bu kulede farklı yükseklikteki dört platformdan başlayan 8 kaydırak bulunmaktadır.
Kaydırak yükseklikleri 18 metredir.

1- Turbolance ( Botlu ): 222 metre uzunluğunda, Ekstrem, tek veya çift kişilik botlarla kullanılan kaydırağımızdır.
2- Space Boat ( Botlu ): 222 metre uzunluğunda parkın en uzun kaydırağıdır. Ekstrem, tek veya çift kişilik botlarla kullanılan kaydırağımızdır. Kase tasarımlı döner kaydırak!
3- Rafting Slide & Flying Boats ( Botlu ):Düşme noktasında ekstra yüksekten düşüş hissini tadacağınız tek veya çift kişilik botlarla kullanılan kaydırağımızdır.
4- Black Hole Rafting ( Botlu ): 115 m uzunluğunda, standart botlu kaydırak tasarımı, sonunda eklenen drop ile kayma deneyimi zenginleştirilmiştir.
5- Bodyslide: 104 m uzunluğunda ve 15 metre yüksekliğinde olan kaydırağımız botsuz bir kaydırakdır ve sırtüstü pozisyonda kayılır.
6- Two-Lane Multislide: 55 metre uzunluğunda İki kulvarlı çoklu kaydırak
7- Freefall: 44 metre uzunluğunda, adrenalini doruğunda hissedeceğiniz, botsuz kaydırak

Aquapark

Kemer’in en büyük su parklarından biri olan dev aquarkımız çocuklara eğlence ve adrenalin dolu bir tatil sunuyor.

Çocuklar İçin

Çocuklara suda keyifli anlar yaşatacak aquaparkımızda en yükseği 7 mt yüksekliğinde olan toplam 14 kaydırak bulunmaktadır..Underwater temalı çocuk aquaparkımız , günümüzde çocuk animasyonlarında son trend olan İnteraktif Su Oyun Kuleleri (aquatowers) ile çocukların eğlenmeye doyamayacağı bir parkurdur. Kaydıraklar, fıskiyeler, kovalar, su tabancaları, şelaleler, spray toylar ve daha birçok su eğlencesinden ya da bunların bir kaçının bir araya gelmesinden oluşan parkurumuz, havuzların içinde bir araya getirdiğimiz interaktif su oyun grupları ile eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlayacak.

@raipremiumtekirova